

Керамічна плитка Плитка 30x60 Homestone Beige-Homestone-46HO72R з колекції Homestone Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x60 Homestone Beige-Homestone-46HO72R найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 480. |
Плитка 30x60 Homestone Beige-Homestone-46HO72R з колекції Homestone Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x60 Хаместан Бейдж Хаместан 46HO72R з колекції Хаместан Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x60 Хоместоне Беіге Хоместоне 46HO72R з колекції Хоместоне Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 24.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Серія | Homestone |
| Колекція | Homestone Grespania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 46HO72R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,88) HEX: #e0b487 RGB: 224, 180, 135 | RAL Design: 070 80 30 Golden Oat Coloured (Кольори Трищетинника)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(34,44,94) HEX: #f0c286 RGB: 240, 194, 134 | RAL Design: 075 80 40 Ash Yellow (Жовтий Ясен)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 727 727 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 30x60 Homestone Beige-Homestone-46HO72R з колекції Homestone Grespania