

Керамічна плитка Плитка 30x60 Green Cm-Backstage-P3104 з колекції Backstage Aleluia виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x60 Green Cm-Backstage-P3104 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7010 Брезентово-сірий Pantone 5487. |
Плитка 30x60 Green Cm-Backstage-P3104 з колекції Backstage Aleluia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x60 Грін Км Бекстейдж P3104 з колекції Бекстейдж Олелієй", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x60 Греен См Баскстаге P3104 з колекції Баскстаге Алелуіа". Виробник цієї плитки Aleluia може бути помилково написаний як Aleluia, Alelui, Олелієй, Алелуіа і навіть як Фдудгшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 23.4 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Aleluia |
| Серія | Backstage |
| Колекція | Backstage Aleluia |
| У палеті м.кв. | 37,8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 8,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,26м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | P3104 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(120,13,47) HEX: #687868 RGB: 104, 120, 104 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5487 5487 | |
| hsv(180,14,41) HEX: #5a6969 RGB: 90, 105, 105 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 30x60 Green Cm-Backstage-P3104 з колекції Backstage Aleluia