

Керамічна плитка Плитка 30x60 CP93 Kompact beige anti-Slip Aleluia Kompact з колекції Kompact Aleluia виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x60 CP93 Kompact beige anti-Slip Aleluia Kompact найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Плитка 30x60 CP93 Kompact beige anti-Slip Aleluia Kompact з колекції Kompact Aleluia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x60 CP93 Кампект бейдж енті Сліп Олелієй Кампект з колекції Кампект Олелієй", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x60 CP93 Компаст беіге анті Сліп Алелуіа Компаст з колекції Компаст Алелуіа". Виробник цієї плитки Aleluia може бути помилково написаний як Aleluia, Alelui, Олелієй, Алелуіа і навіть як Фдудгшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 23.4 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Aleluia |
| Серія | Kompact |
| Колекція | Kompact Aleluia |
| У палеті м.кв. | 50.4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.26 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.26м.кв.(7шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Артикул виробника | CP93 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 30x60 CP93 Kompact beige anti-Slip Aleluia Kompact з колекції Kompact Aleluia