

Керамічна плитка Плитка 30x60 3101212C81 Traffic Branco Ret Revigres Traffic з колекції Traffic Revigres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x60 3101212C81 Traffic Branco Ret Revigres Traffic найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 30x60 3101212C81 Traffic Branco Ret Revigres Traffic з колекції Traffic Revigres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x60 3101212C81 Треффік Бренко Рет Ревігрс Треффік з колекції Треффік Ревігрс", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x60 3101212C81 Траффіс Бранко Рет Ревігрес Траффіс з колекції Траффіс Ревігрес". Виробник цієї плитки Revigres може бути помилково написаний як Revigres, Ревігрс, Ревігрес і навіть як Кумшпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 23.2 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Revigres |
| Серія | Traffic |
| Колекція | Traffic Revigres |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44м.кв.(8шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 3101212C81 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,13,88) HEX: #e0e0c3 RGB: 224, 224, 195 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(60,14,82) HEX: #d1d1b4 RGB: 209, 209, 180 | RAL Design: 110 85 20 Kohlrabi Green (Зелена Кольрабі)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5585 5585 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 30x60 3101212C81 Traffic Branco Ret Revigres Traffic з колекції Traffic Revigres