

Керамічна плитка Плитка 30x120 Exotic Branco Rect-Exotic-3121D6S411 з колекції Exotic Revigres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x120 Exotic Branco Rect-Exotic-3121D6S411 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка 30x120 Exotic Branco Rect-Exotic-3121D6S411 з колекції Exotic Revigres може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x120 Іксотік Бренко Рект Іксотік 3121D6S411 з колекції Іксотік Ревігрс", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x120 Ексотіс Бранко Рест Ексотіс 3121D6S411 з колекції Ексотіс Ревігрес". Виробник цієї плитки Revigres може бути помилково написаний як Revigres, Ревігрс, Ревігрес і навіть як Кумшпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Вага | 34.7 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Revigres |
| Серія | Exotic |
| Колекція | Exotic Revigres |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 9,8 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 3121D6S411 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка 30x120 Exotic Branco Rect-Exotic-3121D6S411 з колекції Exotic Revigres