

Керамічна плитка Плитка 29,75x29,75 A. Mano Rosso Natural G-1284-A.mano з колекції A.mano Apavisa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 29,75x29,75 A. Mano Rosso Natural G-1284-A.mano найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.75см і довжина плитки дорівнює 29.75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8024 Біжево-коричневий Pantone 4715. |
Плитка 29,75x29,75 A. Mano Rosso Natural G-1284-A.mano з колекції A.mano Apavisa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 29,75x29,75 Е. Мейно Росо Нетєрел Г 1284 Е.мейно з колекції Е.мейно Епевізєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 29,75x29,75 А. Мано Россо Натурал Г 1284 А.мано з колекції А.мано Апавіса". Виробник цієї плитки Apavisa може бути помилково написаний як Apavisa, Apavis, Епевізєй, Апавіса і навіть як Фзфмшіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 29.75 × 29.75 см |
| Вага | 26.45 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Apavisa |
| Серія | A.mano |
| Колекція | A.mano Apavisa |
| У палеті м.кв. | 46,04 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,151 |
| Товщина | 11 мм |
| Пакувальна норма | 1,151м.кв. (13 шт) |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 29,75x29,75 A. Mano Rosso Natural G-1284-A.mano з колекції A.mano Apavisa