

Керамічна плитка Плитка (29.75x29.75) ENCAUSTIC BLUE-MIX DECOR G-1284 - Encaustic з колекції Encaustic Apavisa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (29.75x29.75) ENCAUSTIC BLUE-MIX DECOR G-1284 - Encaustic найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.75см і довжина плитки дорівнює 29.75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 543. |
Плитка (29.75x29.75) ENCAUSTIC BLUE-MIX DECOR G-1284 - Encaustic з колекції Encaustic Apavisa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (29.75x29.75) Інкостік Бле Мікс Декор Г 1284 Інкостік з колекції Інкостік Епевізєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (29.75x29.75) Енкаустіс Блуе Мікс Декор Г 1284 Енкаустіс з колекції Енкаустіс Апавіса". Виробник цієї плитки Apavisa може бути помилково написаний як Apavisa, Apavis, Епевізєй, Апавіса і навіть як Фзфмшіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.75 × 29.75 см |
| Вага | 24.43 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Apavisa |
| Серія | Encaustic Apavisa |
| Найменування 2 | ENCAUSTIC BLUE-MIX DECOR G-1284 |
| Колекція | Encaustic |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 44,89 |
| Площа в упаковці | 1,151 |
| Товщина | 11 мм |
| Пакувальна норма | 1.151 м.кв. (13 шт.) |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(210,20,59) HEX: #788796 RGB: 120, 135, 150 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(120,8,76) HEX: #b2c2b2 RGB: 178, 194, 178 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(240,20,29) HEX: #3b3b4a RGB: 59, 59, 74 | RAL Design: 290 30 10 Flintstone Blue (Синій Кремінь)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(30,43,82) HEX: #d1a477 RGB: 209, 164, 119 | RAL Design: 070 70 30 Golden Beige (Золотисто-Бежовий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(48,33,88) HEX: #e0d296 RGB: 224, 210, 150 | RAL Design: 095 85 30 Leaf Yellow (Жовта Листя)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 454 454 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (29.75x29.75) ENCAUSTIC BLUE-MIX DECOR G-1284 - Encaustic з колекції Encaustic Apavisa