

Керамічна плитка Плитка 26,7x41,6 Rock Decor Carved Moonlightx0.77-Rock-R2711 з колекції Rock Aleluia виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 26,7x41,6 Rock Decor Carved Moonlightx0.77-Rock-R2711 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26.7см і довжина плитки дорівнює 41.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка 26,7x41,6 Rock Decor Carved Moonlightx0.77-Rock-R2711 з колекції Rock Aleluia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 26,7x41,6 Рок Декор Карвед Moonlightx0.77 Рок R2711 з колекції Рок Олелієй", на неправильно прочитаном як "Плитка 26,7x41,6 Роск Декор Карвед Moonlightx0.77 Роск R2711 з колекції Роск Алелуіа". Виробник цієї плитки Aleluia може бути помилково написаний як Aleluia, Alelui, Олелієй, Алелуіа і навіть як Фдудгшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 26.7 × 41.6 см |
| Вага | 13.13 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Aleluia |
| Серія | Rock |
| Колекція | Rock Aleluia |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 7,7 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (9 шт) |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | R2711 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 26,7x41,6 Rock Decor Carved Moonlightx0.77-Rock-R2711 з колекції Rock Aleluia