

Керамічна плитка Плитка 23,2x26,7 Riazza Hex Blue-Riazza з колекції Riazza Cifre виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 23,2x26,7 Riazza Hex Blue-Riazza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 23.2см і довжина плитки дорівнює 26.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка 23,2x26,7 Riazza Hex Blue-Riazza з колекції Riazza Cifre може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 23,2x26,7 Ріаззєй Хекс Бле Ріаззєй з колекції Ріаззєй Сіфр", на неправильно прочитаном як "Плитка 23,2x26,7 Ріазза Хекс Блуе Ріазза з колекції Ріазза Кіфре". Виробник цієї плитки Cifre може бути помилково написаний як Cifre, Cifr, Сіфр, Кіфре і навіть як Сшаку, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестикутник |
| Розмір | 23.2 × 26.7 см |
| Вага | 14.38 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cifre |
| Серія | Riazza |
| Колекція | Riazza Cifre |
| У палеті м.кв. | 60 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,75 |
| Товщина | 8,7 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0,75м.кв. (16 шт) |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,13,88) HEX: #c3d2e0 RGB: 195, 210, 224 | RAL Design: 260 85 10 Sea Breeze Green (Зелений Морський Бриз)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(210,13,94) HEX: #d1e0f0 RGB: 209, 224, 240 | RAL Design: 260 85 10 Sea Breeze Green (Зелений Морський Бриз)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 2717 2717 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(220,20,88) HEX: #b4c2e0 RGB: 180, 194, 224 | RAL Design: 270 80 15 Retina Soft Blue (Блакитна Ретина)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(220,21,82) HEX: #a5b4d1 RGB: 165, 180, 209 | RAL Design: 280 70 20 Lilac Scent Soft Blue (Блакитний Аромат Бузку)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 23,2x26,7 Riazza Hex Blue-Riazza з колекції Riazza Cifre