

Керамічна плитка Плитка Hexa Solange White Matt - 23.2x26.7 227962 Solange з колекції Solange Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Hexa Solange White Matt - 23.2x26.7 227962 Solange найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 23.2см і довжина плитки дорівнює 26.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка Hexa Solange White Matt - 23.2x26.7 227962 Solange з колекції Solange Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Хексєй Солендж Віт Метт 23.2x26.7 227962 Солендж з колекції Солендж Колоркар", на неправильно прочитаном як "Плитка Хекса Соланге Вхіте Матт 23.2x26.7 227962 Соланге з колекції Соланге Солоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Солоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 23.2 × 26.7 см |
| Вага | 14 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Solange Colorker |
| Колекція | Solange |
| Ефект | камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.75 |
| Товщина | 8.7 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 227962 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Hexa Solange White Matt - 23.2x26.7 227962 Solange з колекції Solange Colorker