

Керамічна плитка Плитка 22,3x22,3 Kyros White/22,3-Kyros-27581 з колекції Kyros Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 22,3x22,3 Kyros White/22,3-Kyros-27581 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.3см і довжина плитки дорівнює 22.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка 22,3x22,3 Kyros White/22,3-Kyros-27581 з колекції Kyros Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 22,3x22,3 Кйрос Віт/22,3 Кйрос 27581 з колекції Кйрос Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 22,3x22,3 Кюрос Вхіте/22,3 Кюрос 27581 з колекції Кюрос Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 22.3 × 22.3 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Kyros |
| Колекція | Kyros Peronda |
| У палеті м.кв. | 59,67 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,99 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0,99м.кв. (20 шт) |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 27581 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 22,3x22,3 Kyros White/22,3-Kyros-27581 з колекції Kyros Peronda