

Керамічна плитка Плитка 22,3x22,3 Kyros Brown/22,3-Kyros-27582 з колекції Kyros Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 22,3x22,3 Kyros Brown/22,3-Kyros-27582 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.3см і довжина плитки дорівнює 22.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Cool Gray 8. |
Плитка 22,3x22,3 Kyros Brown/22,3-Kyros-27582 з колекції Kyros Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 22,3x22,3 Кйрос Броуун/22,3 Кйрос 27582 з колекції Кйрос Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 22,3x22,3 Кюрос Бровн/22,3 Кюрос 27582 з колекції Кюрос Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 22.3 × 22.3 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Kyros |
| Колекція | Kyros Peronda |
| У палеті м.кв. | 59,67 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,99 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0,99м.кв. (20 шт) |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 27582 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 22,3x22,3 Kyros Brown/22,3-Kyros-27582 з колекції Kyros Peronda