

Керамічна плитка Плитка 20x40,4 Valsusa 2040 Beige - Valsusa - PF00007617 з колекції Valsusa Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x40,4 Valsusa 2040 Beige - Valsusa - PF00007617 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 40.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Плитка 20x40,4 Valsusa2040 Beige - Valsusa - PF00007617 з колекції Valsusa Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x40,4 Valsusa2040 Бейдж Волжусєй PF00007617 з колекції Волжусєй Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x40,4 Valsusa2040 Беіге Валсуса PF00007617 з колекції Валсуса Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 40.4 см |
| Вага | 23.66 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Valsusa |
| Колекція | Valsusa Sintesi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,46 |
| Товщина | 8,2 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,46м.кв. (18 шт) |
| Штук в упаковці | 18 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | PF00007617 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













4 reviews for Плитка 20x40,4 Valsusa 2040 Beige - Valsusa - PF00007617 з колекції Valsusa Sintesi