Плитка 20x40.4 37718 Pietra minerale grigia Ermes Pietra з колекції Pietra Ermes
Ermes

Керамічна плитка Плитка 20x40.4 37718 Pietra minerale grigia Ermes Pietra з колекції Pietra Ermes виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x40.4 37718 Pietra minerale grigia Ermes Pietra найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 40.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка 20x40.4 37718 Pietra minerale grigia Ermes Pietra з колекції Pietra Ermes може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x40.4 37718 Па'єтрєй мінарол грігія Єрмс Па'єтрєй з колекції Па'єтрєй Єрмс", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x40.4 37718 Піетра мінерале грігіа Ермес Піетра з колекції Піетра Ермес". Виробник цієї плитки Ermes може бути помилково написаний як Ermes, Єрмс, Ермес і навіть як Укьуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 40.4 см |
| Вага | 23.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ermes |
| Серія | PIETRA |
| Колекція | Pietra Ermes |
| У палеті м.кв. | 70.08 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.46 |
| Товщина | 8.2 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.46м.кв.(18шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Артикул виробника | 37718 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












4 reviews for Плитка 20x40.4 37718 Pietra minerale grigia Ermes Pietra з колекції Pietra Ermes