Плитка 20x20 Track – guava/pumpkin/orange/chipotle Marrakech Design Martin Bergström з колекції Martin Bergström Marrakech Design
Marrakech Design
Керамічна плитка Плитка 20x20 Track – guava/pumpkin/orange/chipotle Marrakech Design Martin Bergström з колекції Martin Bergström Marrakech Design виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 Track – guava/pumpkin/orange/chipotle Marrakech Design Martin Bergström найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8007 Олень коричневий Pantone 875. |
Плитка 20x20 Track – guava/pumpkin/orange/chipotle Marrakech Design Martin Bergström з колекції Martin Bergström Marrakech Design може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Трек – г'юеве/п'юмпкін/орендж/чіпотл Маррейкеч Дежігн Мартін Баргстрöм з колекції Мартін Баргстрöм Маррейкеч Дежігн", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Траск – гуава/пумпкін/оранге/чіпотле Марракеч Десігн Мартін Бергстрöм з колекції Мартін Бергстрöм Марракеч Десігн". Виробник цієї плитки Marrakech Design може бути помилково написаний як Marrakechdesign, Маррейкеч Дежігн, Марракеч Десігн і навіть як Ьфккфлуср Вуішпт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 18 кг |
| Країна | Марокко |
| Бренд | Marrakech Design |
| Серія | Martin Bergstr?m |
| Колекція | Martin Bergstr?m Marrakech Design |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.64 |
| Товщина | 12 мм |
| Пакувальна норма | 0.64м.кв.(16шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 | |
| hsv(23,67,71) HEX: #b56a3c RGB: 181, 106, 60 | RAL Design: 060 50 40 Camel Brown (Коричневий Верблюд)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 4645 4645 | |
| hsv(20,64,82) HEX: #d1784b RGB: 209, 120, 75 | RAL Design: 050 60 50 Orange Yellow (Оранжево-Жовтий)RAL Classic: 2012 Лососьово-оранжевийPantone: 7522 7522 | |
| hsv(10,40,88) HEX: #e09687 RGB: 224, 150, 135 | RAL Design: 040 70 30 Industrial Rose (Промисловий Рожевий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 500 500 | |
| hsv(10,43,82) HEX: #d18677 RGB: 209, 134, 119 | RAL Design: 040 60 30 Cedar Red (Червоний Кедр)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 500 500 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 20x20 Track – guava/pumpkin/orange/chipotle Marrakech Design Martin Bergström з колекції Martin Bergström Marrakech Design