Плитка 20x20 Crust – blue jeans/oxford blue Marrakech Design Martin Bergström з колекції Martin Bergström Marrakech Design
Marrakech Design
Керамічна плитка Плитка 20x20 Crust – blue jeans/oxford blue Marrakech Design Martin Bergström з колекції Martin Bergström Marrakech Design виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 Crust – blue jeans/oxford blue Marrakech Design Martin Bergström найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5010 Горечавково-синій Pantone 647. |
Плитка 20x20 Crust – blue jeans/oxford blue Marrakech Design Martin Bergström з колекції Martin Bergström Marrakech Design може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Краст – бле джеейнс/оксфорд бле Маррейкеч Дежігн Мартін Баргстрöм з колекції Мартін Баргстрöм Маррейкеч Дежігн", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Сруст – блуе джеанс/оксфорд блуе Марракеч Десігн Мартін Бергстрöм з колекції Мартін Бергстрöм Марракеч Десігн". Виробник цієї плитки Marrakech Design може бути помилково написаний як Marrakechdesign, Маррейкеч Дежігн, Марракеч Десігн і навіть як Ьфккфлуср Вуішпт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 18 кг |
| Країна | Марокко |
| Бренд | Marrakech Design |
| Серія | Martin Bergstr?m |
| Колекція | Martin Bergstr?m Marrakech Design |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.64 |
| Товщина | 12 мм |
| Пакувальна норма | 0.64м.кв.(16шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(210,75,47) HEX: #1e4b78 RGB: 30, 75, 120 | RAL Design: 280 30 35 Theatre Blue (Театральний Синій)RAL Classic: 5010 Горечавково-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(195,100,24) HEX: #002e3d RGB: 0, 46, 61 | RAL Design: 230 20 20 Prussian Blue (Прусський Синій)RAL Classic: 5020 Океанська синьPantone: 2965 2965 | |
| hsv(210,80,29) HEX: #0f2c4a RGB: 15, 44, 74 | RAL Design: 270 20 20 Crow Black Blue (Чорно-Синя Ворона)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 2758 2758 | |
| hsv(210,67,53) HEX: #2d5a87 RGB: 45, 90, 135 | RAL Design: 270 40 30 Make-Up Blue (Косметичний Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 647 647 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 20x20 Crust – blue jeans/oxford blue Marrakech Design Martin Bergström з колекції Martin Bergström Marrakech Design