Плитка 20x20 SAMA0720N Molo Sant’Antonio Sartoria Mar з колекції Mar Sartoria
Sartoria

Керамічна плитка Плитка 20x20 SAMA0720N Molo Sant’Antonio Sartoria Mar з колекції Mar Sartoria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 SAMA0720N Molo Sant’Antonio Sartoria Mar найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1013 Перлинно-білий Pantone 5523. |
Плитка 20x20 SAMA0720N Molo Sant’Antonio Sartoria Mar з колекції Mar Sartoria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 SAMA0720N Моло Сент’ентонє Сарторія Мар з колекції Мар Сарторія", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 SAMA0720N Моло Сант’антоніо Сарторіа Мар з колекції Мар Сарторіа". Виробник цієї плитки Sartoria може бути помилково написаний як Sartoria, Sartori, Сарторія, Сарторіа і навіть як Іфкещкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sartoria |
| Серія | Mar |
| Колекція | Mar Sartoria |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.64 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.64м.кв.(16шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Артикул виробника | SAMA0720N |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(60,13,88) HEX: #e0e0c3 RGB: 224, 224, 195 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(200,25,71) HEX: #88a6b5 RGB: 136, 166, 181 | RAL Design: 240 70 15 Bermuda Blue (Бермудський Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 645 645 | |
| hsv(204,42,71) HEX: #6997b5 RGB: 105, 151, 181 | RAL Design: 250 60 20 Aragonite Blue (Синій Арагоніт)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 284 284 | |
| hsv(33,73,88) HEX: #e0973d RGB: 224, 151, 61 | RAL Design: 070 70 60 Gorse Yellow Orange (Жовто-Помаранчевий Дрок)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 7407 7407 | |
| hsv(204,45,65) HEX: #5b88a6 RGB: 91, 136, 166 | RAL Design: 250 50 20 Mallorca Blue (Синя Майорка)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(180,17,71) HEX: #96b5b5 RGB: 150, 181, 181 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 | |
| hsv(120,7,82) HEX: #c2d1c2 RGB: 194, 209, 194 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(204,50,59) HEX: #4b7896 RGB: 75, 120, 150 | RAL Design: 250 50 20 Mallorca Blue (Синя Майорка)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(210,57,41) HEX: #2d4b69 RGB: 45, 75, 105 | RAL Design: 270 30 20 Dark Blue (Темно-Синій)RAL Classic: 5009 Блакитно-синійPantone: 653 653 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 20x20 SAMA0720N Molo Sant’Antonio Sartoria Mar з колекції Mar Sartoria