Плитка 20x20 SAMA0520N Masseria Paolillo Sartoria Mar з колекції Mar Sartoria
Sartoria

Керамічна плитка Плитка 20x20 SAMA0520N Masseria Paolillo Sartoria Mar з колекції Mar Sartoria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 SAMA0520N Masseria Paolillo Sartoria Mar найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка 20x20 SAMA0520N Masseria Paolillo Sartoria Mar з колекції Mar Sartoria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 SAMA0520N Месарія Пaоліло Сарторія Мар з колекції Мар Сарторія", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 SAMA0520N Массеріа Паолілло Сарторіа Мар з колекції Мар Сарторіа". Виробник цієї плитки Sartoria може бути помилково написаний як Sartoria, Sartori, Сарторія, Сарторіа і навіть як Іфкещкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sartoria |
| Серія | Mar |
| Колекція | Mar Sartoria |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.64 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.64м.кв.(16шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Артикул виробника | SAMA0520N |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,50,59) HEX: #964b4b RGB: 150, 75, 75 | RAL Design: 030 40 30 Brick Brown (Коричнева Цегла)RAL Classic: 4002 Червоно-фіолетовийPantone: 696 696 | |
| hsv(214,78,53) HEX: #1e4b87 RGB: 30, 75, 135 | RAL Design: 280 30 40 Poster Blue (Плакатний Синій)RAL Classic: 5005 Сигнальний синійPantone: 2728 2728 | |
| hsv(218,62,76) HEX: #4a76c2 RGB: 74, 118, 194 | RAL Design: 280 50 40 Diva Violet (Фіолетова Діва)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 2727 2727 | |
| hsv(216,71,41) HEX: #1e3c69 RGB: 30, 60, 105 | RAL Design: 280 30 30 Deep Blue (Глибокий Синій)RAL Classic: 5001 Зелено-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(218,67,71) HEX: #3c68b5 RGB: 60, 104, 181 | RAL Design: 280 50 40 Diva Violet (Фіолетова Діва)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 2727 2727 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 20x20 SAMA0520N Masseria Paolillo Sartoria Mar з колекції Mar Sartoria