Плитка 19.3x119.2 Urbino Linea Ossido 20*120 Opera Urbino з колекції Urbino Opera
Opera

Керамічна плитка Плитка 19.3x119.2 Urbino Linea Ossido 20*120 Opera Urbino з колекції Urbino Opera виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 19.3x119.2 Urbino Linea Ossido 20*120 Opera Urbino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.3см і довжина плитки дорівнює 119.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 405. |
Плитка 19.3x119.2 Urbino Linea Ossido 20*120 Opera Urbino з колекції Urbino Opera може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 19.3x119.2 Ербіно Лінеей Осшідо 20*120 Опарєй Ербіно з колекції Ербіно Опарєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 19.3x119.2 Урбіно Лінеа Оссідо 20*120 Опера Урбіно з колекції Урбіно Опера". Виробник цієї плитки Opera може бути помилково написаний як Opera, Oper, Опарєй, Опера і навіть як Щзукф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 19.3 × 119.2 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Opera |
| Серія | Urbino |
| Колекція | Urbino Opera |
| У палеті м.кв. | 36.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.92 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Пакувальна норма | 0.92м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 19.3x119.2 Urbino Linea Ossido 20*120 Opera Urbino з колекції Urbino Opera