Плитка 19.3x119.2 Metallica Bronzo 20*120 Opera Metallica з колекції Metallica Opera
Opera

Керамічна плитка Плитка 19.3x119.2 Metallica Bronzo 20*120 Opera Metallica з колекції Metallica Opera виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 19.3x119.2 Metallica Bronzo 20*120 Opera Metallica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.3см і довжина плитки дорівнює 119.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7002 Оливково-сірий Pantone 8321. |
Плитка 19.3x119.2 Metallica Bronzo 20*120 Opera Metallica з колекції Metallica Opera може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 19.3x119.2 Металікєй Бранзо 20*120 Опарєй Металікєй з колекції Металікєй Опарєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 19.3x119.2 Металліка Бронзо 20*120 Опера Металліка з колекції Металліка Опера". Виробник цієї плитки Opera може бути помилково написаний як Opera, Oper, Опарєй, Опера і навіть як Щзукф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 19.3 × 119.2 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Opera |
| Серія | Metallica |
| Колекція | Metallica Opera |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.92 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Пакувальна норма | 0.92м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(60,22,53) HEX: #878769 RGB: 135, 135, 105 | RAL Design: 110 60 20 Peapod Green (Зелені Стручки Гороху)RAL Classic: 7002 Оливково-сірийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 19.3x119.2 Metallica Bronzo 20*120 Opera Metallica з колекції Metallica Opera