

Керамічна плитка Плитка 15x15 1533 Azzurro Tonalite Provenzale з колекції Provenzale Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x15 1533 Azzurro Tonalite Provenzale найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5024 Пастельно-синій Pantone 298. |
Плитка 15x15 1533 Azzurro Tonalite Provenzale з колекції Provenzale Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x15 1533 Еззєрро Тоноліт Провензол з колекції Провензол Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x15 1533 Аззурро Тоналіте Провензале з колекції Провензале Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 13.65 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Provenzale |
| Колекція | Provenzale Tonalite |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв.(44шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 1533 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(197,54,76) HEX: #59a4c2 RGB: 89, 164, 194 | RAL Design: 240 60 25 Steel Light Blue (Світло-Синя Сталь)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 298 298 | |
| hsv(190,46,76) HEX: #69b3c2 RGB: 105, 179, 194 | RAL Design: 220 70 25 Blouson Blue (Синій Блузон)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2985 2985 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 15x15 1533 Azzurro Tonalite Provenzale з колекції Provenzale Tonalite