

Керамічна плитка Плитка 15x15 1523 Bleu Genziana Tonalite Provenzale з колекції Provenzale Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x15 1523 Bleu Genziana Tonalite Provenzale найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5014 Голубино-синій Pantone 659. |
Плитка 15x15 1523 BleuGenziana Tonalite Provenzale з колекції Provenzale Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x15 1523 Блу Дженза'янєй Тоноліт Провензол з колекції Провензол Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x15 1523 Блеу Гензіана Тоналіте Провензале з колекції Провензале Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 13.65 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Provenzale |
| Колекція | Provenzale Tonalite |
| У палеті м.кв. | 85 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв.(44шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 1523 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(225,36,65) HEX: #6a79a6 RGB: 106, 121, 166 | RAL Design: 280 50 25 Costume Blue (Синій Костюм)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 659 659 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 15x15 1523 Bleu Genziana Tonalite Provenzale з колекції Provenzale Tonalite