

Керамічна плитка Плитка 15.5x17.8 167126 Outfit Esagona Storm Settecento Outfit з колекції Outfit Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15.5x17.8 167126 Outfit Esagona Storm Settecento Outfit найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.5см і довжина плитки дорівнює 17.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-Ожиновий Pantone 535. |
Плитка 15.5x17.8 167126 OutfitEsagonaStorm Settecento Outfit з колекції Outfit Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15.5x17.8 167126 Оатфіт Ізейгонєй Сторм Сеттесенто Оатфіт з колекції Оатфіт Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Плитка 15.5x17.8 167126 Оутфіт Есагона Сторм Сеттекенто Оутфіт з колекції Оутфіт Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестигранник |
| Розмір | 15.5 × 17.8 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Outfit |
| Колекція | Outfit Settecento |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.484 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.484м.кв.(8шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 167126 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий |
| hsv(240,11,53) HEX: #787887 RGB: 120, 120, 135 | RAL Design: 290 50 10 Ash Mauve (Ліловий Попіл)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,20,59) HEX: #788796 RGB: 120, 135, 150 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 15.5x17.8 167126 Outfit Esagona Storm Settecento Outfit з колекції Outfit Settecento