

Керамічна плитка Плитка 15.5x17.8 167122 Outfit Esagona Bright White Settecento Outfit з колекції Outfit Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15.5x17.8 167122 Outfit Esagona Bright White Settecento Outfit найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.5см і довжина плитки дорівнює 17.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 15.5x17.8 167122 OutfitEsagonaBrightWhite Settecento Outfit з колекції Outfit Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15.5x17.8 167122 Оатфіт Ізейгонєй Брайгт Віт Сеттесенто Оатфіт з колекції Оатфіт Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Плитка 15.5x17.8 167122 Оутфіт Есагона Брігхт Вхіте Сеттекенто Оутфіт з колекції Оутфіт Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестигранник |
| Розмір | 15.5 × 17.8 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Outfit |
| Колекція | Outfit Settecento |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.484 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.484м.кв.(8шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 167122 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 15.5x17.8 167122 Outfit Esagona Bright White Settecento Outfit з колекції Outfit Settecento