

Керамічна плитка Плитка 15,2x61,5 Shabby Chic Birch Naturale R9 - Shabby Chic з колекції Shabby Chic EnergieKer виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15,2x61,5 Shabby Chic Birch Naturale R9 - Shabby Chic найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.2см і довжина плитки дорівнює 61.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка 15,2x61,5 Shabby Chic Birch Naturale R9 - Shabby Chic з колекції Shabby Chic EnergieKer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15,2x61,5 Шєббі Чік Бєрч Нетєрол R9 Шєббі Чік з колекції Шєббі Чік Інарга'є Кар", на неправильно прочитаном як "Плитка 15,2x61,5 Шаббі Чіс Бірч Натурале R9 Шаббі Чіс з колекції Шаббі Чіс Енергіе Кер". Виробник цієї плитки EnergieKer може бути помилково написаний як EnergieKer, Інарга'єкар, Енергіекер і навіть як УтукпшуЛук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 15.2 × 61.5 см |
| Вага | 24.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | EnergieKer |
| Серія | Shabby Chic |
| Колекція | Shabby Chic EnergieKer |
| У палеті м.кв. | 46,56 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,3 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,3м.кв. (14 шт) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Плитка 15,2x61,5 Shabby Chic Birch Naturale R9 - Shabby Chic з колекції Shabby Chic EnergieKer