

Керамічна плитка Плитка 15,2x61,5 Shabby Chic Alder Naturale R9 - Shabby Chic з колекції Shabby Chic EnergieKer виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15,2x61,5 Shabby Chic Alder Naturale R9 - Shabby Chic найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.2см і довжина плитки дорівнює 61.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone Warm Gray 10. |
Плитка 15,2x61,5 Shabby Chic Alder Naturale R9 - Shabby Chic з колекції Shabby Chic EnergieKer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15,2x61,5 Шєббі Чік Олдар Нетєрол R9 Шєббі Чік з колекції Шєббі Чік Інарга'є Кар", на неправильно прочитаном як "Плитка 15,2x61,5 Шаббі Чіс Алдер Натурале R9 Шаббі Чіс з колекції Шаббі Чіс Енергіе Кер". Виробник цієї плитки EnergieKer може бути помилково написаний як EnergieKer, Інарга'єкар, Енергіекер і навіть як УтукпшуЛук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 15.2 × 61.5 см |
| Вага | 24.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | EnergieKer |
| Серія | Shabby Chic |
| Колекція | Shabby Chic EnergieKer |
| У палеті м.кв. | 65 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,3 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,3м.кв. (14 шт) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Плитка 15,2x61,5 Shabby Chic Alder Naturale R9 - Shabby Chic з колекції Shabby Chic EnergieKer