

Керамічна плитка Плитка 120x280 VGRNOV Grandiosa Dec Novecento Vallelunga Grandiosa з колекції Grandiosa Vallelunga виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x280 VGRNOV Grandiosa Dec Novecento Vallelunga Grandiosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 280см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 120x280 VGRNOV GrandiosaDecNovecento Vallelunga Grandiosa з колекції Grandiosa Vallelunga може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x280 Вгрнов Гренєзєй Дек Новесенто Велелангєй Гренєзєй з колекції Гренєзєй Велелангєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x280 Вгрнов Грандіоса Дес Новекенто Валлелунга Грандіоса з колекції Грандіоса Валлелунга". Виробник цієї плитки Vallelunga може бути помилково написаний як Vallelunga, Vallelung, Велелангєй, Валлелунга і навіть як Мфддудгтпф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 120 × 280 см |
| Вага | 48.65 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vallelunga |
| Серія | Grandiosa |
| Колекція | Grandiosa Vallelunga |
| У палеті м.кв. | 67.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3.36 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 3.36м.кв.(1шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | VGRNOV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 120x280 VGRNOV Grandiosa Dec Novecento Vallelunga Grandiosa з колекції Grandiosa Vallelunga