Плитка 120x280 0148380 BLU COMPOSIZIONE A 3 Fuori Formato Marilyn з колекції Marilyn Fuori Formato
Fuori Formato

Керамічна плитка Плитка 120x280 0148380 BLU COMPOSIZIONE A 3 Fuori Formato Marilyn з колекції Marilyn Fuori Formato виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x280 0148380 BLU COMPOSIZIONE A 3 Fuori Formato Marilyn найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 280см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка 120x280 0148380 BLU COMPOSIZIONE A 3 Fuori Formato Marilyn з колекції Marilyn Fuori Formato може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x280 0148380 Бла Кампожізе Ей 3 Ф'юорі Формейто Марілйн з колекції Марілйн Ф'юорі Формейто", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x280 0148380 Блу Компосізіоне А 3 Фуорі Формато Марілюн з колекції Марілюн Фуорі Формато". Виробник цієї плитки Fuori Formato може бути помилково написаний як Fuoriformato, Fuori Format, Ф'юорі Формейто, Фуорі Формато і навіть як Агщкш Ащкьфещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 120 × 280 см |
| Вага | 144.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Fuori Formato |
| Серія | Marilyn |
| Колекція | Marilyn Fuori Formato |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 10.08 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 10.08м.кв.(3шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | II |
| Артикул виробника | 148380 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,67,18) HEX: #0f1f2e RGB: 15, 31, 46 | RAL Design: 260 20 10 Nato Blue (Синій Нато)RAL Classic: 5001 Зелено-синійPantone: 5395 5395 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(180,25,24) HEX: #2e3d3d RGB: 46, 61, 61 | RAL Design: 200 20 05 Concealed Green (Захисний Зелений)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(180,20,29) HEX: #3b4a4a RGB: 59, 74, 74 | RAL Design: 220 30 05 Panda Black (Чорна Панда)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(210,50,24) HEX: #1f2e3d RGB: 31, 46, 61 | RAL Design: 260 20 05 Blue-Black (Синьо-Чорний)RAL Classic: 5011 Стально-синійPantone: 2767 2767 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














5 reviews for Плитка 120x280 0148380 BLU COMPOSIZIONE A 3 Fuori Formato Marilyn з колекції Marilyn Fuori Formato