

Керамічна плитка Плитка 120x280 174003 Kenzia 6mm Ava Imagine з колекції Imagine Ava виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x280 174003 Kenzia 6mm Ava Imagine найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 280см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка 120x280 174003 Kenzia 6mm Ava Imagine з колекції Imagine Ava може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x280 174003 Кензія 6mm Евєй Аймегін з колекції Аймегін Евєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x280 174003 Кензіа 6mm Ава Імагіне з колекції Імагіне Ава". Виробник цієї плитки Ava може бути помилково написаний як Ava, Av, Евєй, Ава і навіть як Фмф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 120 × 280 см |
| Вага | 48.65 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ava |
| Серія | Imagine |
| Колекція | Imagine Ava |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3.36 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 3.36м.кв.(1шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 174003 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(100,30,59) HEX: #789669 RGB: 120, 150, 105 | RAL Design: 130 60 30 Pea Aubergine Green (Зелений Гороховий Баклажан)RAL Classic: 6011 Редєдово-зеленийPantone: 556 556 | |
| hsv(90,25,47) HEX: #69785a RGB: 105, 120, 90 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(100,25,71) HEX: #97b588 RGB: 151, 181, 136 | RAL Design: 130 70 30 Watercolour Green (Зелена Акварель)RAL Classic: 6021 Блідно-зеленийPantone: 557 557 | |
| hsv(100,27,65) HEX: #88a679 RGB: 136, 166, 121 | RAL Design: 130 70 30 Watercolour Green (Зелена Акварель)RAL Classic: 6021 Блідно-зеленийPantone: 556 556 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















4 reviews for Плитка 120x280 174003 Kenzia 6mm Ava Imagine з колекції Imagine Ava