

Керамічна плитка Плитка 120x260 IMG03XMA AppealSq.6Mm Impronta Magnetica з колекції Magnetica Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x260 IMG03XMA AppealSq.6Mm Impronta Magnetica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 260см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 8100. |
Плитка 120x260 IMG03XMA AppealSq.6Mm Impronta Magnetica з колекції Magnetica Impronta може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x260 IMG03XMA Еппеейл Ск.6мм Імпрантєй Мегнетікєй з колекції Мегнетікєй Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x260 IMG03XMA Аппеал Скь.6мм Імпронта Магнетіка з колекції Магнетіка Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 120 × 260 см |
| Вага | 46.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | Magnetica |
| Колекція | Magnetica Impronta |
| У палеті м.кв. | 62.4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3.12 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 3.12м.кв.(1шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | IMG03XMA |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





















3 reviews for Плитка 120x260 IMG03XMA AppealSq.6Mm Impronta Magnetica з колекції Magnetica Impronta