Плінтус Rosai Mix Zocalo Acquamarina 20x20 Ambre Di Soanne Del Conca з колекції Ambre Di Soanne Del Conca



Керамічна плитка Плінтус Rosai Mix Zocalo Acquamarina 20x20 Ambre Di Soanne Del Conca з колекції Ambre Di Soanne Del Conca виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус Rosai Mix Zocalo Acquamarina 20x20 Ambre Di Soanne Del Conca найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плінтус Rosai Mix Zocalo Acquamarina 20x20 Ambre Di Soanne Del Conca з колекції Ambre Di Soanne Del Conca може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус Розей Мікс Зоколо Екквемарінєй 20x20 Ембр Ді Соунн Дел Канкєй з колекції Ембр Ді Соунн Дел Канкєй", на неправильно прочитаном як "Плінтус Росаі Мікс Зокало Аскьуамаріна 20x20 Амбре Ді Соанне Дел Конка з колекції Амбре Ді Соанне Дел Конка". Виробник цієї плитки Del Conca може бути помилково написаний як Delconca, Del Conc, Дел Канкєй, Дел Конка і навіть як Вуд Сщтсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Del Conca |
| Серія | Ambre Di Soanne Del Conca |
| Колекція | Ambre Di Soanne |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 7.6 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | TG D PALL 11-04 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плінтус |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(120,8,71) HEX: #a7b5a7 RGB: 167, 181, 167 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,9,65) HEX: #97a697 RGB: 151, 166, 151 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плінтус Rosai Mix Zocalo Acquamarina 20x20 Ambre Di Soanne Del Conca з колекції Ambre Di Soanne Del Conca