

Керамічна плитка Плінтус 7x80 Alchimia Battiscopa Rett. / Hlc 8 - HLC Alchimia з колекції HLC Alchimia Del Conca виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плінтус 7x80 Alchimia Battiscopa Rett. / Hlc 8 - HLC Alchimia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плінтус 7x80 Alchimia Battiscopa Rett. / Hlc 8 - HLC Alchimia з колекції HLC Alchimia Del Conca може бути прочитано англійською мовою як "Плінтус 7x80 Олчімія Беттіскопєй Ретт. / Хлк 8 Хлк Олчімія з колекції Хлк Олчімія Дел Канкєй", на неправильно прочитаном як "Плінтус 7x80 Алчіміа Баттіскопа Ретт. / Хлс 8 Хлс Алчіміа з колекції Хлс Алчіміа Дел Конка". Виробник цієї плитки Del Conca може бути помилково написаний як Delconca, Del Conc, Дел Канкєй, Дел Конка і навіть як Вуд Сщтсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7 × 80 см |
| Вага | 12 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Del Conca |
| Серія | HLC Alchimia |
| Колекція | HLC Alchimia Del Conca |
| Од.вимірювання | м.пог. |
| Товщина | 10,3 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 8пог.м (10 шт) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плінтус |
| Колір | білий антрацит |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плінтус 7x80 Alchimia Battiscopa Rett. / Hlc 8 - HLC Alchimia з колекції HLC Alchimia Del Conca