

Керамічна плитка Мозаїка 29.8x29.8 Calacatta Mozaika Cieta A Lappato з колекції Calacatta Paradyz виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29.8x29.8 Calacatta Mozaika Cieta A Lappato найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.8см і довжина плитки дорівнює 29.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка 29.8x29.8 Calacatta Mozaika Cieta A Lappato з колекції Calacatta Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29.8x29.8 Колекеттєй Мозейкєй Са'єтєй Ей Леппейто з колекції Колекеттєй Паредйз", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29.8x29.8 Калакатта Мозаіка Кіета А Лаппато з колекції Калакатта Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.8 × 29.8 см |
| Вага | 13.44 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Calacatta |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.62 |
| Товщина | 11 мм |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Лапатована |
| PEI | IV |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 29.8x29.8 Calacatta Mozaika Cieta A Lappato з колекції Calacatta Paradyz