

Керамічна плитка Декор 29.8x29.8 Esten Bianco/silver Mozaika Cieta K.4,8X4,8 з колекції Esten Paradyz виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 29.8x29.8 Esten Bianco/silver Mozaika Cieta K.4,8X4,8 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.8см і довжина плитки дорівнює 29.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9010 Білий Pantone 2707. |
Декор 29.8x29.8 Esten Bianco/silver Mozaika Cieta K.4,8X4,8 з колекції Esten Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Декор 29.8x29.8 Істен Біанко/шілвар Мозейкєй Са'єтєй К.4,8гз4,8 з колекції Істен Паредйз", на неправильно прочитаном як "Декор 29.8x29.8 Естен Біанко/сілвер Мозаіка Кіета К.4,8кс4,8 з колекції Естен Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.8 × 29.8 см |
| Вага | 10.85 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Esten |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.62 |
| Товщина | 10 мм |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Декор |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор 29.8x29.8 Esten Bianco/silver Mozaika Cieta K.4,8X4,8 з колекції Esten Paradyz