Мозаїка Seram 30x30 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style
Original Style
Керамічна плитка Мозаїка Seram 30x30 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Seram 30x30 Mosaics Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 480. |
Мозаїка Seram 30x30 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Сарем 30x30 Мозейкс Орігінел Стйл з колекції Мозейкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Серам 30x30 Мосаісс Орігінал Стюле з колекції Мосаісс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 6.3 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Mosaics Original Style |
| Колекція | Mosaics |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.36 м.кв. |
| Товщина | 5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 0.99 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GW-SRMMOS |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,88) HEX: #e0b487 RGB: 224, 180, 135 | RAL Design: 070 80 30 Golden Oat Coloured (Кольори Трищетинника)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(22,69,94) HEX: #f0874a RGB: 240, 135, 74 | RAL Design: 060 70 60 Melon Orange (Помаранчева Диня)RAL Classic: 2008 Яскраво-червоно-оранжевийPantone: 472 472 | |
| hsv(30,38,94) HEX: #f0c295 RGB: 240, 194, 149 | RAL Design: 070 80 30 Golden Oat Coloured (Кольори Трищетинника)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4675 4675 | |
| hsv(22,73,88) HEX: #e0793d RGB: 224, 121, 61 | RAL Design: 050 60 60 Camel Red (Червоний Верблюд)RAL Classic: 2010 Сигнальний помаранчевийPantone: 722 722 | |
| hsv(38,53,88) HEX: #e0b569 RGB: 224, 181, 105 | RAL Design: 080 70 40 Diamond Yellow (Жовтий Алмаз)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 466 466 | |
| hsv(36,31,94) HEX: #f0d2a5 RGB: 240, 210, 165 | RAL Design: 080 85 30 Vespa Yellow (Жовтий Шершень)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4755 4755 | |
| hsv(30,50,71) HEX: #b5885b RGB: 181, 136, 91 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 479 479 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(10,80,88) HEX: #e04b2d RGB: 224, 75, 45 | RAL Design: 040 50 70 Pompeii Red (Червоні Помпеї)RAL Classic: 2002 ЧервонийPantone: 7417 7417 | |
| hsv(14,81,94) HEX: #f05b2e RGB: 240, 91, 46 | RAL Design: 050 60 70 Carrot Orange (Морковно-Помаранчевий)RAL Classic: 2008 Яскраво-червоно-оранжевийPantone: 7416 7416 | |
| hsv(30,12,100) HEX: #fff0e0 RGB: 255, 240, 224 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 9001 Кремово-білийPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка Seram 30x30 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style