Мозаїка Kara 30x30 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style
Original Style
Керамічна плитка Мозаїка Kara 30x30 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Kara 30x30 Mosaics Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3013 Томатно-червоний Pantone 492. |
Мозаїка Kara 30x30 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Карєй 30x30 Мозейкс Орігінел Стйл з колекції Мозейкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Кара 30x30 Мосаісс Орігінал Стюле з колекції Мосаісс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 31.5 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Mosaics Original Style |
| Колекція | Mosaics |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.8 м.кв. |
| Товщина | 5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 1 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GW-KARMOS |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,70,59) HEX: #962d2d RGB: 150, 45, 45 | RAL Design: 030 40 50 Hibiscus Red (Червоний Гібіскус)RAL Classic: 3013 Томатно-червонийPantone: 492 492 | |
| hsv(0,71,41) HEX: #691e1e RGB: 105, 30, 30 | RAL Design: 030 30 40 Crimson Red (Карміновий)RAL Classic: 3004 Пурпурно-червонийPantone: 188 188 | |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(5,79,82) HEX: #d13a2c RGB: 209, 58, 44 | RAL Design: 040 50 70 Pompeii Red (Червоні Помпеї)RAL Classic: 2002 ЧервонийPantone: 180 180 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка Kara 30x30 Mosaics Original Style з колекції Mosaics Original Style