Мозаїка Rosa Tea 30.5x30.5 Marble Mosaic Art And Natura з колекції Marble Mosaic Art And Natura
Art And Natura

Керамічна плитка Мозаїка Rosa Tea 30.5x30.5 Marble Mosaic Art And Natura з колекції Marble Mosaic Art And Natura виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Rosa Tea 30.5x30.5 Marble Mosaic Art And Natura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Rosa Tea 30.5x30.5 Marble Mosaic Art And Natura з колекції Marble Mosaic Art And Natura може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Розєй Теей 30.5x30.5 Марбл Мозейк Арт Енд Нетєрєй з колекції Марбл Мозейк Арт Енд Нетєрєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Роса Теа 30.5x30.5 Марбле Мосаіс Арт Анд Натура з колекції Марбле Мосаіс Арт Анд Натура". Виробник цієї плитки Art And Natura може бути помилково написаний як Artandnatura, Art And Natur, Арт Енд Нетєрєй, Арт Анд Натура і навіть як Фке Фтв Тфегкф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 11.73 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Art And Natura |
| Серія | Marble Mosaic Art And Natura |
| Колекція | Marble Mosaic |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.47 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.47 м.кв. / 5 шт / 11.73 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Камень |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка Rosa Tea 30.5x30.5 Marble Mosaic Art And Natura з колекції Marble Mosaic Art And Natura