

Керамічна плитка Мозаїка (30.5x30.5) 85151 Icon Mosaico Oyster(Tessere 5X5)Nat. - Icon з колекції Icon La Fabbrica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30.5x30.5) 85151 Icon Mosaico Oyster(Tessere 5X5)Nat. - Icon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка (30.5x30.5) 85151 Icon Mosaico Oyster(Tessere 5X5)Nat. - Icon з колекції Icon La Fabbrica може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30.5x30.5) 85151 Айкон Мозейко Ойстар(тесар 5гз5)нет. Айкон з колекції Айкон Лєй Феббрікєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30.5x30.5) 85151 Ікон Мосаіко Оюстер(тессере 5кс5)нат. Ікон з колекції Ікон Ла Фаббріка". Виробник цієї плитки La Fabbrica може бути помилково написаний як Lafabbrica, La Fabbric, Лєй Феббрікєй, Ла Фаббріка і навіть як Дф Афиикшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 13.16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | La Fabbrica |
| Серія | Icon La Fabbrica |
| Найменування 2 | 85151 IconMosaicoOyster(Tessere5X5)Nat. |
| Колекція | Icon |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 29,68 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,56 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.56 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 85151 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (30.5x30.5) 85151 Icon Mosaico Oyster(Tessere 5X5)Nat. - Icon з колекції Icon La Fabbrica