

Керамічна плитка Мозаїка Gray Modulo Listello Mix Sfalsato 21x40 La Roche Rex з колекції La Roche Rex виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Gray Modulo Listello Mix Sfalsato 21x40 La Roche Rex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 21см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5635. |
Мозаїка Gray Modulo Listello Mix Sfalsato 21x40 La Roche Rex з колекції La Roche Rex може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Грей Модуло Лістело Мікс Сфолсейто 21x40 Лєй Роч Рекс з колекції Лєй Роч Рекс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Граі Модуло Лістелло Мікс Сфалсато 21x40 Ла Роче Рекс з колекції Ла Роче Рекс". Виробник цієї плитки REX може бути помилково написаний як REX, Рекс, Рекс і навіть як КУЧ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 21 × 40 см |
| Вага | 9.76 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | REX |
| Серія | La Roche Rex |
| Колекція | La Roche |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.42 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.42 м.кв. / 5 шт / 9.76 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 742238 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий білий |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Gray Modulo Listello Mix Sfalsato 21x40 La Roche Rex з колекції La Roche Rex