

Керамічна плитка Мозаїка Plombe Modula Listello Sfalsato 21x40 Ardoise Rex з колекції Ardoise Rex виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Plombe Modula Listello Sfalsato 21x40 Ardoise Rex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 21см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Plombe Modula Listello Sfalsato 21x40 Ardoise Rex з колекції Ardoise Rex може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Плам Модулєй Лістело Сфолсейто 21x40 Ардоайз Рекс з колекції Ардоайз Рекс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Пломбе Модула Лістелло Сфалсато 21x40 Ардоісе Рекс з колекції Ардоісе Рекс". Виробник цієї плитки REX може бути помилково написаний як REX, Рекс, Рекс і навіть як КУЧ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 21 × 40 см |
| Вага | 9.928 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | REX |
| Серія | Ardoise Rex |
| Колекція | Ardoise |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.42 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.42 м.кв. / 5 шт / 9.928 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 739365 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка Plombe Modula Listello Sfalsato 21x40 Ardoise Rex з колекції Ardoise Rex