

Керамічна плитка Мозаїка Carina 12 29.3x29.3 Miscele Opus Romano Bisazza з колекції Miscele Opus Romano Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Carina 12 29.3x29.3 Miscele Opus Romano Bisazza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.3см і довжина плитки дорівнює 29.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4009 Пастельно-фіолетовий Pantone 7439. |
Мозаїка Carina 12 29.3x29.3 Miscele Opus Romano Bisazza з колекції Miscele Opus Romano Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Карінєй 12 29.3x29.3 Міссел Опус Ромейно Бізеззєй з колекції Міссел Опус Ромейно Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Каріна 12 29.3x29.3 Міскеле Опус Романо Бісазза з колекції Міскеле Опус Романо Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.3 × 29.3 см |
| Вага | 9.675 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Miscele Opus Romano Bisazza |
| Колекція | Miscele Opus Romano |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.29 м.кв. |
| Товщина | 4 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.29 м.кв. / 15 шт / 9.675 кг |
| Штук в упаковці | 15 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 041200120L |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(340,25,71) HEX: #b58897 RGB: 181, 136, 151 | RAL Design: 360 60 20 Noble Lilac (Благородний Бузок)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 7439 7439 | |
| hsv(345,40,59) HEX: #965a69 RGB: 150, 90, 105 | RAL Design: 360 50 25 Art Nouveau Pink (Рожевий Модерн)RAL Classic: 4002 Червоно-фіолетовийPantone: 5135 5135 | |
| hsv(340,27,65) HEX: #a67988 RGB: 166, 121, 136 | RAL Design: 360 60 20 Noble Lilac (Благородний Бузок)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 5145 5145 | |
| hsv(340,30,59) HEX: #966978 RGB: 150, 105, 120 | RAL Design: 360 50 20 Copper Pink (Рожева Мідь)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 5135 5135 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка Carina 12 29.3x29.3 Miscele Opus Romano Bisazza з колекції Miscele Opus Romano Bisazza