

Керамічна плитка Мозаїка Azzurra 12 29.3x29.3 Miscele Opus Romano Bisazza з колекції Miscele Opus Romano Bisazza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Azzurra 12 29.3x29.3 Miscele Opus Romano Bisazza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.3см і довжина плитки дорівнює 29.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 8201. |
Мозаїка Azzurra 12 29.3x29.3 Miscele Opus Romano Bisazza з колекції Miscele Opus Romano Bisazza може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Еззєррєй 12 29.3x29.3 Міссел Опус Ромейно Бізеззєй з колекції Міссел Опус Ромейно Бізеззєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Аззурра 12 29.3x29.3 Міскеле Опус Романо Бісазза з колекції Міскеле Опус Романо Бісазза". Виробник цієї плитки Bisazza може бути помилково написаний як Bisazza, Bisazz, Бізеззєй, Бісазза і навіть як Ишіфяяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.3 × 29.3 см |
| Вага | 9.675 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bisazza |
| Серія | Miscele Opus Romano Bisazza |
| Колекція | Miscele Opus Romano |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.29 м.кв. |
| Товщина | 4 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.29 м.кв. / 15 шт / 9.675 кг |
| Штук в упаковці | 15 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 041200072L |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(192,36,82) HEX: #86c2d1 RGB: 134, 194, 209 | RAL Design: 230 70 20 Tennis Blue (Тенісний Синій)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 297 297 | |
| hsv(180,13,88) HEX: #c3e0e0 RGB: 195, 224, 224 | RAL Design: 200 85 10 Cold Air Turquoise (Бірюзове Холодне Повітря)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 291 291 | |
| hsv(200,20,88) HEX: #b4d1e0 RGB: 180, 209, 224 | RAL Design: 250 80 15 Himalaya Blue (Гімалайський Синій)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 278 278 | |
| hsv(190,40,88) HEX: #87d1e0 RGB: 135, 209, 224 | RAL Design: 220 80 25 Fresh Blue (Свіжий Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2985 2985 | |
| hsv(195,31,76) HEX: #86b3c2 RGB: 134, 179, 194 | RAL Design: 230 70 15 Thistleblossom Soft Blue (Блакитна Квітка Чортополоха)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 2915 2915 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,17,71) HEX: #96b5b5 RGB: 150, 181, 181 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Azzurra 12 29.3x29.3 Miscele Opus Romano Bisazza з колекції Miscele Opus Romano Bisazza