Мозаїка 5x5 Hybrid Mosaic Black Tc-Hybrid-B25M33HB5T з колекції Hybrid Margres
Margres

Керамічна плитка Мозаїка 5x5 Hybrid Mosaic Black Tc-Hybrid-B25M33HB5T з колекції Hybrid Margres виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 5x5 Hybrid Mosaic Black Tc-Hybrid-B25M33HB5T найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6014 Жовто-оливковий Pantone 446. |
Мозаїка 5x5 Hybrid Mosaic Black Tc-Hybrid-B25M33HB5T з колекції Hybrid Margres може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 5x5 Хйбрід Мозейк Блек Тк Хйбрід B25M33HB5T з колекції Хйбрід Маргрс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 5x5 Хюбрід Мосаіс Бласк Тс Хюбрід B25M33HB5T з колекції Хюбрід Маргрес". Виробник цієї плитки Margres може бути помилково написаний як Margres, Маргрс, Маргрес і навіть як Ьфкпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Margres |
| Серія | Hybrid |
| Колекція | Hybrid Margres |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,54 |
| Товщина | 10,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,54м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | B25M33HB5T |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка 5x5 Hybrid Mosaic Black Tc-Hybrid-B25M33HB5T з колекції Hybrid Margres