

Керамічна плитка Мозаїка 506/504/500 31.7x39.6 Mixed Vidrepur з колекції Mixed Vidrepur виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 506/504/500 31.7x39.6 Mixed Vidrepur найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.7см і довжина плитки дорівнює 39.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 7518. |
Мозаїка 506/504/500 31.7x39.6 Mixed Vidrepur з колекції Mixed Vidrepur може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 506/504/500 31.7x39.6 Міксед Відрепєр з колекції Міксед Відрепєр", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 506/504/500 31.7x39.6 Міксед Відрепур з колекції Міксед Відрепур". Виробник цієї плитки VIDREPUR може бути помилково написаний як VIDREPUR, Відрепєр, Відрепур і навіть як МШВКУЗГК, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.7 × 39.6 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | VIDREPUR |
| Серія | Mixed Vidrepur |
| Колекція | Mixed |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2 м.кв. |
| Товщина | 4 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 2 м.кв. / 8 шт / 9 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | PRDE 120DG LV |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(15,50,47) HEX: #784b3c RGB: 120, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,60,59) HEX: #96693c RGB: 150, 105, 60 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 874 874 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(15,57,41) HEX: #693c2d RGB: 105, 60, 45 | RAL Design: 050 30 20 Tropical Wood Brown (Коричневе Тропічне Дерево)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 498 498 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(30,67,18) HEX: #2e1f0f RGB: 46, 31, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 4 Black 4 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













4 reviews for Мозаїка 506/504/500 31.7x39.6 Mixed Vidrepur з колекції Mixed Vidrepur