

Керамічна плитка Мозаїка 100/102/106 31.7x39.6 Mixed Vidrepur з колекції Mixed Vidrepur виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 100/102/106 31.7x39.6 Mixed Vidrepur найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.7см і довжина плитки дорівнює 39.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка 100/102/106 31.7x39.6 Mixed Vidrepur з колекції Mixed Vidrepur може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 100/102/106 31.7x39.6 Міксед Відрепєр з колекції Міксед Відрепєр", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 100/102/106 31.7x39.6 Міксед Відрепур з колекції Міксед Відрепур". Виробник цієї плитки VIDREPUR може бути помилково написаний як VIDREPUR, Відрепєр, Відрепур і навіть як МШВКУЗГК, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.7 × 39.6 см |
| Вага | 35.7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | VIDREPUR |
| Серія | Mixed Vidrepur |
| Колекція | Mixed |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | невідомо |
| Товщина | 4 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | PRTU 12A RM |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(213,64,82) HEX: #4b87d1 RGB: 75, 135, 209 | RAL Design: 260 60 35 Brilliant Blue (Сяючий Синій)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 2727 2727 | |
| hsv(216,71,82) HEX: #3d78d1 RGB: 61, 120, 209 | RAL Design: 270 50 40 Cornflower Blue (Синій Волошка)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 2727 2727 | |
| hsv(200,69,76) HEX: #3c95c2 RGB: 60, 149, 194 | RAL Design: 240 60 30 Fairytale Blue (Казковий Синій)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 2925 2925 | |
| hsv(203,57,82) HEX: #5aa3d1 RGB: 90, 163, 209 | RAL Design: 260 60 35 Brilliant Blue (Сяючий Синій)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 279 279 | |
| hsv(204,77,76) HEX: #2d86c2 RGB: 45, 134, 194 | RAL Design: 260 50 35 Vermeer Blue (Синій Вермеєр)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 2925 2925 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













4 reviews for Мозаїка 100/102/106 31.7x39.6 Mixed Vidrepur з колекції Mixed Vidrepur