

Керамічна плитка Мозаїка 49,4x49,4 B663.0121.000 Timber Mosaic In Sight P-6580-Timber з колекції Timber Love Tiles виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 49,4x49,4 B663.0121.000 Timber Mosaic In Sight P-6580-Timber найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 49.4см і довжина плитки дорівнює 49.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Мозаїка 49,4x49,4 B663.0121.000 Timber Mosaic In Sight P-6580-Timber з колекції Timber Love Tiles може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 49,4x49,4 B663.0121.000 Тімбар Мозейк Ін Сайгт П 6580 Тімбар з колекції Тімбар Лов Тілс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 49,4x49,4 B663.0121.000 Тімбер Мосаіс Ін Сігхт П 6580 Тімбер з колекції Тімбер Лове Тілес". Виробник цієї плитки Love Tiles може бути помилково написаний як Lovetiles, Лов Тілс, Лове Тілес і навіть як Дщму Ешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 49.4 × 49.4 см |
| Вага | 5.29 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Love Tiles |
| Серія | Timber |
| Колекція | Timber Love Tiles |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 шт |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Мозаїка 49,4x49,4 B663.0121.000 Timber Mosaic In Sight P-6580-Timber з колекції Timber Love Tiles