Мозаїка 34x87 B663.0151.047K Gravity Mosaic Cosmic Plus Light Grey Love Tiles Gravity з колекції Gravity Love Tiles



Керамічна плитка Мозаїка 34x87 B663.0151.047K Gravity Mosaic Cosmic Plus Light Grey Love Tiles Gravity з колекції Gravity Love Tiles виробництва Португалія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 34x87 B663.0151.047K Gravity Mosaic Cosmic Plus Light Grey Love Tiles Gravity найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 34см і довжина плитки дорівнює 87см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка 34x87 B663.0151.047K Gravity Mosaic Cosmic Plus Light Grey Love Tiles Gravity з колекції Gravity Love Tiles може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 34x87 B663.0151.047K Гревіті Мозейк Космік Плас Лайгт Грей Лов Тілс Гревіті з колекції Гревіті Лов Тілс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 34x87 B663.0151.047K Гравіті Мосаіс Сосміс Плус Лігхт Греі Лове Тілес Гравіті з колекції Гравіті Лове Тілес". Виробник цієї плитки Love Tiles може бути помилково написаний як Lovetiles, Лов Тілс, Лове Тілес і навіть як Дщму Ешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестигранник |
| Розмір | 34 × 87 см |
| Вага | 7 кг |
| Країна | Португалія |
| Бренд | Love Tiles |
| Серія | Gravity |
| Колекція | Gravity Love Tiles |
| Од.вимірювання | набір |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 набір |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | B663.0151.047K |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







3 reviews for Мозаїка 34x87 B663.0151.047K Gravity Mosaic Cosmic Plus Light Grey Love Tiles Gravity з колекції Gravity Love Tiles