Мозаїка 32.7x32.7 0414/SWC SWIMMER MIX BLU Boxer Swimmer з колекції Swimmer Boxer
Boxer

Керамічна плитка Мозаїка 32.7x32.7 0414/SWC SWIMMER MIX BLU Boxer Swimmer з колекції Swimmer Boxer виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 32.7x32.7 0414/SWC SWIMMER MIX BLU Boxer Swimmer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.7см і довжина плитки дорівнює 32.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5022 Нічний синій Pantone 273. |
Мозаїка 32.7x32.7 0414/SWC SWIMMER MIX BLU Boxer Swimmer з колекції Swimmer Boxer може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 32.7x32.7 0414/сук Суіммар Мікс Бла Боксар Суіммар з колекції Суіммар Боксар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 32.7x32.7 0414/свс Свіммер Мікс Блу Боксер Свіммер з колекції Свіммер Боксер". Виробник цієї плитки Boxer може бути помилково написаний як Boxer, Боксар, Боксер і навіть як Ищчук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 32.7 × 32.7 см |
| Вага | 28.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Boxer |
| Серія | Swimmer |
| Колекція | Swimmer Boxer |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.14 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 2.14м.кв.(20шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 0414/SWC |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(255,57,41) HEX: #3c2d69 RGB: 60, 45, 105 | RAL Design: 300 20 30 Ceremonial Purple (Церемоніальний Пурпур)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 273 273 | |
| hsv(192,42,71) HEX: #69a6b5 RGB: 105, 166, 181 | RAL Design: 230 60 20 Pyjama Blue (Піжамний Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2915 2915 | |
| hsv(210,67,53) HEX: #2d5a87 RGB: 45, 90, 135 | RAL Design: 270 40 30 Make-Up Blue (Косметичний Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(210,60,59) HEX: #3c6996 RGB: 60, 105, 150 | RAL Design: 280 40 35 Portuguese Blue (Португальський Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 660 660 | |
| hsv(195,31,76) HEX: #86b3c2 RGB: 134, 179, 194 | RAL Design: 230 70 15 Thistleblossom Soft Blue (Блакитна Квітка Чортополоха)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 2915 2915 | |
| hsv(210,18,65) HEX: #8897a6 RGB: 136, 151, 166 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(255,50,47) HEX: #4b3c78 RGB: 75, 60, 120 | RAL Design: 300 30 40 Sage Violet (Фіолетова Шавлія)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 2725 2725 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(210,17,71) HEX: #96a6b5 RGB: 150, 166, 181 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 7453 7453 | |
| hsv(240,7,88) HEX: #d1d1e0 RGB: 209, 209, 224 | RAL Design: 290 80 15 Pale Lilac (Блідо-Ліловий)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 | |
| hsv(240,7,82) HEX: #c2c2d1 RGB: 194, 194, 209 | RAL Design: 290 80 10 Tulip Soft Blue (Блакитний Тюльпан)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка 32.7x32.7 0414/SWC SWIMMER MIX BLU Boxer Swimmer з колекції Swimmer Boxer