Мозаїка (32.7x32.7) Aq.0393 20X20x4 - Aqua з колекції Aqua Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (32.7x32.7) Aq.0393 20X20x4 - Aqua з колекції Aqua Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (32.7x32.7) Aq.0393 20X20x4 - Aqua найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.7см і довжина плитки дорівнює 32.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5012 Блакитний Pantone 311. |
Мозаїка (32.7x32.7) Aq.0393 20X20x4 - Aqua з колекції Aqua Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (32.7x32.7) Ек.0393 20X20x4 Еквєй з колекції Еквєй Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (32.7x32.7) Акь.0393 20X20x4 Акьуа з колекції Акьуа Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.7 × 32.7 см |
| Вага | 7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Aqua Mosaico piu |
| Найменування 2 | Aq.0393 20X20x4 |
| Колекція | Aqua |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,07 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1.07 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Aq.0393 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(195,67,71) HEX: #3c97b5 RGB: 60, 151, 181 | RAL Design: 230 60 30 Sports Blue (Спортивний Синій)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 311 311 | |
| hsv(198,100,59) HEX: #006996 RGB: 0, 105, 150 | RAL Design: 250 40 40 Europe Blue (Європейський Синій)RAL Classic: 5017 Транспортний синійPantone: 641 641 | |
| hsv(195,62,76) HEX: #4aa4c2 RGB: 74, 164, 194 | RAL Design: 250 60 30 Topaz Blue (Синій Топаз)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 298 298 | |
| hsv(180,7,88) HEX: #d1e0e0 RGB: 209, 224, 224 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(210,13,88) HEX: #c3d2e0 RGB: 195, 210, 224 | RAL Design: 260 85 10 Sea Breeze Green (Зелений Морський Бриз)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(190,46,76) HEX: #69b3c2 RGB: 105, 179, 194 | RAL Design: 220 70 25 Blouson Blue (Синій Блузон)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2985 2985 | |
| hsv(180,6,94) HEX: #e1f0f0 RGB: 225, 240, 240 | RAL Design: 220 90 05 Cold Soft Blue (Блакитне Холодне Світло)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 277 277 | |
| hsv(190,43,82) HEX: #77c2d1 RGB: 119, 194, 209 | RAL Design: 230 70 25 Vintage Blue (Синій Олдтаймер)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2985 2985 | |
| hsv(190,75,47) HEX: #1e6978 RGB: 30, 105, 120 | RAL Design: 220 40 20 Mordant Blue (Синя Морилка)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 647 647 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка (32.7x32.7) Aq.0393 20X20x4 - Aqua з колекції Aqua Mosaico piu