Мозаїка 31.4x31.4 13632- Plank Mosaico2,9*2,9Myhome Quercia Settecento Plank з колекції Plank Settecento



Керамічна плитка Мозаїка 31.4x31.4 13632- Plank Mosaico2,9*2,9Myhome Quercia Settecento Plank з колекції Plank Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 31.4x31.4 13632- Plank Mosaico2,9*2,9Myhome Quercia Settecento Plank найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.4см і довжина плитки дорівнює 31.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Мозаїка 31.4x31.4 13632- PlankMosaico2,9*2,9MyhomeQuercia Settecento Plank з колекції Plank Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 31.4x31.4 13632 Пленк Mosaico2,9*2,9Myhome Кварші Сеттесенто Пленк з колекції Пленк Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 31.4x31.4 13632 Планк Mosaico2,9*2,9Myhome Кьуеркіа Сеттекенто Планк з колекції Планк Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 31.4 × 31.4 см |
| Вага | 10.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Plank |
| Колекція | Plank Settecento |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.592 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.592м.кв.(6шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | V |
| Артикул виробника | -13632 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка 31.4x31.4 13632- Plank Mosaico2,9*2,9Myhome Quercia Settecento Plank з колекції Plank Settecento